[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

Головна

 

Історія проблеми

 

Офіційні документи

 

Фотоматеріали

 

Відкритий лист Президенту України

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

Контакти

 

 

 

Тупик Леоніда Черновецького

 

Проблеми мешканців провулку К. Гордієнка почалися ще за часів перебування О.О. Омельченка на посаді Київського міського голови. Дійсно, саме він підписав перше розпорядження КМДА про надання дозволу Інституту педагогіки на будівництво житлового будинку. Також, саме п. Омельченко, всупереч Закону, підписав Рішення Київради, за яке депутати не голосували, тобто фактично сфальсифікував його. Хто в цьому винен, особисто пан мер або хтось з його апарату – це питання виключно до прокуратури. Більше того, заступник Омельченка на посаді Київського міського голови, В.Б. Яловий, який і вів цю скандальну сесію, прислав мешканцям листа з відвертою неправдою. Коментарі тут зайві, кожен може почитати стенограму тієї сесії (див. також сайт Київради), позовну заяву прокуратури та зробити власні висновки.

 

На цьому, власне, внесок міської влади часів Омельченка у це скандальне будівництво вичерпується. Заради справедливості слід зауважити, що Олександр Олександрович відреагував на чисельні скарги мешканців до прокуратури, Київради, Президента, та не підписав договір оренди із забудовником.

 

Свого часу, на Л.М. Черновецького мешканці провулку Гордієнка покладали дуже великі надії. До обрання на посаду мера, народний депутат Черновецький проявив власну зацікавленість проблемним будівництвом і, навіть, написав депутатський запит. Йому повірили, на виборах віддали за нього більш всього голосів. З самого початку своєї діяльності новий мер демонстрував своє прагнення добитися справедливості: писав мешканцям зворушливі листи, при особистій зустрічі пообіцяв розібратися і відмінити сфальсифіковане Рішення Київради, навіть у прямому ефірі ТРК “Київ” висловив свою солідарність із мешканцями провулку.

 

Насправді, все це було прикриттям справжніх намірів нової влади – мешканцям новий мер казав одне, а робив зовсім інше. Але робив це набагато віртуозніше за попередників – не одразу помітиш! Все почалося з дивного, щоб не сказати більше, рішення Господарського суду міста Києва. Суд під головуванням Т.Ю. Трофименко зобов’язав Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА погодити проект дванадцятиповерхового будинку. Попередній висновок містобудівної ради про необхідність зниження поверховості до семі поверхів та про небезпеку будівництва на цьому місті підземного паркінгу суд визнав незаконним. Власне і до Рішення громадських слухань, суд порадив не прислухатися. Відповідне управління КМДА під началом пана Присяжнюка було вимушено (!!!) погодити цей проект. Тому КМДА, а тим більше Київський міський голова, тут начебто ні до чого.

 

 Таку саме схему Черновецький і забудовник застосували до договору оренди земельної ділянки, який ніяк не хотів підписувати Омельченко. Рішенням того ж самого Господарського суду міста Києва Київську міську раду зобов’язали підписати цей договір. Причому прокуратура Києва, чий протест там розглядався, нічого про це рішення не знала. А узнала випадково, завдяки зверненням мешканців, через півтора роки, і подала касаційну скаргу.  

 

 

 

 

 

 

 

В обох випадках нова міська влада начебто ні до чого не причетна –суд зобов’язав її вчинити певні дії, що вона і зробила. Але не все так просто. Виникає закономірне питання: якщо новий мер та нова Київрада так вболівають за права киян, то чому вони не подали апеляції на ці рішення? Мабуть, тому що не хотіли цього робити. Мабуть пан Черновецький та його підлеглі вже встигли “домовитися” з забудовником, та забули, що на цю посаду їх привів не забудовник, а саме мешканці, які мали необережність їм повірити.

 

29 січня 2008 року у Господарському суді міста Києва відбулося перше слухання по справі прокуратура проти Київської міської ради. Представник Київради впевнено заявив, що ніякої фальсифікації не було. Склалося враження, що стенограму (див. також сайт Київради) у новій Київраді ніхто не читав. Було б зрозуміло, якщо б колишні посадовці відстоювали цю позицію. Але новий склад Київради виявився напрочуд солідарним із власними опонентами...

 

Ось таким чином пан Черновецький та його підлеглі завели ситуацію у тупик. Тому мешканці і вирішили, що цей провулок у самому центрі Києва повинен носити ім’я людини, яка так багато зробила для його мешканців. До Київського міського голови, секретаря Київради, депутатів, Президента та Прем’єра направлене відповідне клопотання. Більше того, не чекаючи на реакцію міської влади, мешканці самостійно вивісили на провулку таблички із новою назвою їхньої вулиці – тупик Леоніда Черновецького. Подивитись фотографії з місця події можна в розділі фотоматеріали.

 

Щодо гречки для пенсіонерів від Черновецького, так вони її будуть брати і нехай беруть, хоча б тому, що її куплено за гроші, які мер, або хтось з його соратників, бере за вирішування подібних питань. То нехай наші пенсіонери хоч гречку візьмуть замість землі і квартир, що у них крадуть, але голосувати, пане мер, вони будуть так, як забажають!

 

Наприкінці зазначимо наступне. Спеціально для пана Черновецького та для чиновників КМДА, які час від часу відвідають наш сайт. Як юрист Ви, Леоніде Михайловичу, повинні знати, що не тільки дії бувають злочинними, але й бездіяльність. Поміркуйте над цім, коли наступного разу будете прикриватися рішеннями судів. Ви нам обіцяли діяти, а отже всі карти у Ваших руках.

 

 

 

Голові Київської міської

державної адміністрації

п. Л.М. Черновецькому

Секретарю Київської міської ради

п. О.С. Довгому

Депутатам Київської міської ради

Мешканців провулку Чекістів

у м. Києві

 

 

 

 

КЛОПОТАННЯ

 

 

У зв’язку з неспроможністю Київського міського голови п. Л.М. Черновецького виконати власні обіцянки, а саме,

 

1) відмінити сфальсифіковане Рішення Київради № 68/3532 “Про передачу Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом у пров. Кості Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва” від 6.10.2005,

 

2) не розпочинати будь-яке нове будівництво в місті та, зокрема, на провулку Чекістів, якщо на це не має згоди мешканців,

 

просимо Вас розглянути можливість перейменування провулку Чекістів у місті Києві на тупик Леоніда Черновецького.

 

Вважаємо, що після реалізації протизаконних планів Інституту педагогіки АПН України,  щодо забудови цієї території, саме ця назва буде відповідати духу та змісту цієї вулиці. Також вважаємо, що з огляду на беззаконня, яке дозволяють собі забудовники, безправність мешканців провулку Чекістів та абсолютну байдужість представників влади до їхніх проблем,  перейменовувати згадану вулицю на провулок Костя Гордієнка, як це пропонувалося раніше, буде виявом неповаги до ім’я одного з авторів першої Конституції.

 

 

З повагою,

 

 

мешканці провулку Чекістів у м. Києві

(підписи додаються)

 

 

 

Депутат Київради Рибак проти тупика Леоніда Черновецького

 

Найбільш серйозно до ініціативи мешканців провулку підійшов депутат Київської міської ради, заступник голови постійної комісії Київради з питань містобудування та архітектури О.В. Рибак (Партія Регіонів). У своєму листі мешканцям він зазначив, що відповідно до діючих норм, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок визначним діячам, присвоєння їхніх імен вулицям, провулкам, іншим об’єктам здійснюється не раніше як через 10 років з дня смерті особи, пам’ять якої увічнюється.

 

 

Обговорити тупик Черновецького на форумі професора Афоніна

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65