[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

31.10.07

31 жовтня 2007 року на пров. Гордієнка (Чекістів) було проведене виїзне засідання КМДА та Печерської РДА щодо долі котловану, який загрожує будинкам поруч. Рішення - зміцнити фундаменти будинків.

Може, це турбота про мешканців? Ні, це усунення перешкод до руйнування будинків. Котлован був утворений після знесення будинку Інституту педагогіки Академії педагогічних наук. Комісія з надзвичайних ситуацій Печерської РДА видала припис про засипання котловану до 13.09 2007 р. для усунення загрози надзвичайної ситуації. Припис не виконано.

Історія спроб збудувати висотку між двома п'ятиповерховими "сталінками" за адресою пров. Гордієнка (Чекістів), 6 почалась ще восени 2004 року. АПН захотіла розпочати інвестиційний проект та отримати площі в новому будинку. Але не змогла знайти більш достойних інвесторів, ніж фірма "Верлен", директор якої М. Годван вже був фігурантом скандалу у с. Митниця Київської обл., де у "співробітництві" з головою КСП вони розчинили в повітрі майно КСП на основі підробного рішення Господарського суду ("Вечірні вісті", №035(1531), 10-16.03.2006, http://maidan.org.ua/static/mai/1123148370.html). Там були кримінальні справи зі звинуваченнями у шахрайстві в особливо великих розмірах та за іншими статтями КК. В нашій історії вже є погрози мешканцям, тексти пана Годвана "Пожили на Липках - поживете на Харківському", "Будете обурюватися - відселимо за аварійною ситуацією, по шість метрів на сім'ю", неодноразове демонстрування схем та макетів з відсутніми сусідніми будинками, дивне рішення Київради від 6.10.2005, за яке депутати не голосували, постійна брехня мешканцям, "люди специфічної зовнішності", спроби почати будівництво за відсутності дозволів, які мешканці змушені припиняти за допомогою міліції.

Пан Годван разом з паном Кременем (академіком НАНУ та АПН, Президентом АПН) хочуть побудувати 14-поверховий будинок з паркінгом. Але мешканці мають підстави вважати, що справжня мета - це довести їхні будинки до руйнування та виселити їх. Немає навіть мови про комплексну реконструкцію провулку чи адекватні правові гарантії для мешканців. Правда, працівники КМДА - союзники забудовника - розповіли, що насправді забудовником є один великий та відомий банк, який і надасть гарантії. Але представники банку заявили, що цей банк не є інвестором чи забудовником, і ніяких гарантій не надає.

Чи не досить брехні? Чи можна довіряти подібним діячам "посилення фундаментів", які є спільною власністю мешканців? Чому КМДА пропонує мешканцям два варіанти - руйнування будинків внаслідок розмивання котловану, чи руйнування будинків "інвесторами"?

Недаремно пан Черновецький заявляв, що потрібно збільшувати "резервний фонд", бо буде ще багато тріснутих будинків. Лише за останні місяці внаслідок "точкової забудови" в Печерському районі тріснули 3 будинки - Московська, 29, пров. Мар'яненка, 7 та будинок на вул. Первомайського. Цього не досить, щоб засумніватись у кваліфікації та чесності експертів, будівельників, дозвільних органів? А провулок Гордієнка (Чекістів) - на зсувонебезпечному схилі, і забивання паль може призвести не лише до руйнування прилеглих будинків, а й до значного зсуву ґрунту разом з будинками на пров. Мар'яненка та вул. Богомольця.

В нашій країні відсутні будь-які правові гарантії для мешканців будинків, постраждалих від забудовників. Немає навіть спроб вирішити цю проблему на законодавчому рівні. Добитися справедливості в судовому порядку силами мешканців практично неможливо. 16.03.2005 на громадських слуханнях та 26.10.2007 на загальних зборах мешканці категорично висловились проти забудови. Але це не береться до уваги. Звернення до всіх органів влади не дають результатів. "Турбота" КМДА - це зелене світло забудовнику до руйнування наших будинків.

 

Див. також

http://maidan.org.ua/static/news/2007/1194046025.html

 

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65