[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

30.11.07

Мешканці провулку К. Гордієнка брали участь в пікетуванні Секретаріату Президента разом з декількома іншими ініціативними групами киян, що борються проти незаконних забудов та зниження парків та скверів, та підписали колективне звернення до Президента України з «надією позитивного вирішення наступних вимог:

1. Негайно ввести заборону на виділення нових земельних ділянок під забудову та будівництво об’єктів по раніше прийнятим рішенням Київради, які порушують чинні норми та законні права мешканців прилеглих територій.

2. Розробити детальні плани територій по всіх районах Києва з виділенням та закріпленням при будинкових територій, тільки після цього повернутися до виділення земельних ділянок.

3. Розробити прозору та демократичну процедуру відведення земельних ділянок зі створенням органів громадського контролю.

4. Сприяти напрацюванню законів та механізмів, що унеможливлювали б у майбутньому такий «розвиток» міста, який є зараз.

5. Створити комісію з юристів Секретаріату Президента України, Генеральної прокуратури та громадськості м. Києва (представників ініціативних груп) і провести розслідування, за участю Природоохоронної прокуратури міста Києва, конфліктів у сфері землевідведення та будівництва».

Див. також

http://h.ua/story/72401/

http://moemisto.com.ua/1398

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65