[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

05.12.2007

Сьогодні з ранку на провулок Гордієнка знову намагалися заїхати забудовники з підтримкою близько сотні молодиків специфічної зовнішності. Мешканці намагалися їм протистояти, викликали міліцію. Поки правоохоронці їхали, сталася бійка між мешканцями, які намагались не допустити техніку на майданчик, та "будівельниками".

Міліція в котрий раз довго не могла зрозуміти, що дія рішення Київради №68/3532 від 06.10.2005 "Про передачу Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом у пров. Кості Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва" припинена внаслідок протесту прокуратури та подачі заяви прокуратурою в суд, тобто не діють і будь-які дозволи на будівництво.

Після надання міліціонерам тексту Закону про прокуратуру вони нарешті зрозуміли, що спроби розпочати будівництво з боку забудовника ПП "Верлен" є незаконними. Молодики специфічної зовнішності розбіглись, на вимогу мешканців всю техніку з майданчика забрали. Це вже четверта спроба незаконно розпочати будівництво за цей місяць. Всі спроби закінчуються аналогічно: міліції демонструють лист з прокуратури та Закон про прокуратуру, після чого забудовники забираються геть.

Все це відбувається прямо під вікнами Міністерства внутрішніх справ. Почувши шум, з вікон визирали співробітники і запитували, що коїться.

Будівництво споруди на цьому місті призведе до руйнування мінімум 4 житлових будинків, в яких 200 квартир, де проживає приблизно 700 людей.

Див. також

http://maidanua.org/static/news/2007/1196870237.html

http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/12/5/39539.htm

*********************

Мешканцям провулку відомо, що ТП (трансформаторна підстанція), через яку здійснюється живлення провулку, перевантажена, і надання дозволу про підключення до цієї ТП ще одного будинку сумнівне.

На будинку по вул. Богомольця, 8а з'явились об'яви, що 3-4.12.2007 будуть відключення електроенергії з причини ремонту ТП. Відповідно з'явилась підозра , що насправді має бути здійснене підключення майданчика К. Гордієнка 6 до живлення через цю ТП. Ніякого відключення електрики у ці дні у будинку по вул. Богомольця, 8а не було. Очевидно, підключення не було здійснене, можливо, внаслідок відсутності дозволів на будівництво та наявності протесту прокуратури.

 

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65