[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 18.07.2009

 

Судові афери пана Циганкова та чорний PR нового забудовника

 

Нарешті мешканцям став доступний текст постанови Шевченківського суду м. Києва за позовом п. Циганкова від 16.12.2008. В цій постанові суд відмінив рішення Київради № 111/111 від 28.08.2008 згідно яким відмінено інше рішення Київради – про землевідведення.  Суд відбувся за відсутності представників Київради – вони, начебто, були проінформовані але не з’явилися. Трюк не новий – подібним чином пан Годван колись добився підписання договору оренди. Вражає інше – 26.05.2009 ПП Верлен відмовилося від відповідного позову до Київради (в присутності представника Київради). В наслідок цього рішення Київради № 111/111 від 28.08.2008 залишилося без змін. В ході судового засідання ніхто навіть не натякнув про існування іншого рішення – вочевидь необхідно було тримати цей факт в секреті від відповідача до певного часу!

 

Інший напрямок роботи забудовників – пряме залякування мешканців. По-перше, певні особи заявили, що тепер проект має нового власника. Новий власник навіть передав мешканцям свої пропозиції. Але від цих пропозицій знову тхне відвертою годвановщиною. Чого варте лише останнє речення цього документу: “Альтернативой может быть только жесткий силовой вариант, последствия которого прогнозировать не возможно.” Тобто забудовник вважає, що у нього є всі законні підстави почати будівництво і, якщо знадобиться, застосувати проти мешканців силовий варіант.

 

Паралельно з цим новий власник (якщо він дійсно новий) почав кампанію чорного PR в Інтернеті. Так пані Леся Дорошенко на сайті ХайВей розмірковує на ненову тему, що мешканці найняті певною політичною силою (цього разу Блоком Черновецького) з метою вибивання грошей з порядних забудовників. Спеціально для забудовників пропонуємо експеримент – занесіть ці гроші тому, кого ви згадуєте в цій статті та подивіться, чи припиняться протести. Заявляємо – ні! Протести не припиняться лише тому, що за ними стоять люди які відстоюють своє право на життя, житло та власність! В іншій статті, в Народній Правді та ж авторка вже прямо залякує мешканців прокуратурою та кримінальними справами. Але і це вже було. Закінчилося безславно для Верлена і для куплених ним стражів порядку.

 

Шановна пані Дорошенко! Ваші старання марні. Причина одна – це будівництво незаконне з самого початку. Рішення про землевідвід не існує в природі! Воно було сфальсифіковане попереднім власником у змові з певними міськими чиновниками, а депутати за нього не голосували. Це визнано рішенням того ж Шевченківського суду за позовом мешканців, прокуратурою  м. Києва. Зрештою, Ви можете самостійно ознайомитися із стенограмою. Крім того, згідно ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, дію цього рішення Київради призупинено, а будь-які роботи на ділянці проводити заборонено. В апеляційній інстанції, куди забудовники звернулися з вимогою відмінити цю ухвалу, її залишили без змін. Так от тепер, пані Дорошенко, в своїй наступній статті висвітліть будь-ласка ці факти, якщо ви є таким вже борцем за правду, а не найнятою паном Гладчуком та паном Циганковим чорною писакою...

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65