[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

17.12.2008

 

 

16 грудня 2008 року на під’їздах будинків № 8, 4, 3 по провулку К. Гордієнка з’явилася об’ява підписана від імені компанії “Центрспецбуд” (телефон у об’яві 8-093-077-63-92), яка позиціонувала себе як “новий забудовник по вул. К. Гордієнка, 6”. Новий забудовник запрошував мешканців на зустріч 17 грудня 2008 р. до Ліцею міжнародних відносин № 51. Ввечері 16 грудня мешканці прилеглих будинків зібралися на термінові збори, та одностайно вирішили не відвідувати “зустріч”, запропоновану “новим забудовником“, оскільки по-перше, жодних законних прав Інститут педагогіки на зазначену земельну ділянку не має (див. рішення Київради), а по-друге, враховуючи досвід спілкування з цією організацією, мешканці висловили побоювання, що цю зустріч буде використано для чергової провокації. Тому було вирішено на “зустріч” відрядити лише делегацію мешканців, у повноваження якої буде входити лише доведення до “нових забудовників” інформації про відміну рішення Київради про відведення земельної ділянки та про відповідні рішення судів.

 

 

Особи, що назвалися, представниками нового генпідрядника

 

 

 

Особи, що назвалися представниками Інституту педагогіки. Один з них назвався заступником директора.

 

 

 

У зазначений час на зустріч прийшли особи, що представилися новим генпідрядником, та представниками Інституту педагогіки. Свої прізвища вони не назвали. З їхніх вуст пролунала інформація про те, що вони начебто мають всі законні підстави розпочати будівництво на ділянці. Від рішень судів та від рішення Київради вони відмахнулися. На зустрічі також з’явилися два чоловіки, один з яких назвався заступником директора Інституту педагогіки.

 

Проблема полягає у тому, що знайти якісь відомості про будівельну компанію “Центрспецбуд” в Інтернеті не вдається. Є лише київська фірма, яка займається ремонтами квартир, фасадів та ін. (але навряд чи ця фірма може взятися за такий відповідальний об’єкт), та корпорація “Центрспецстрой”, яка займається будівництвом складських приміщень у Одесі. Тому є великі сумніви, що на збори з’явилися саме представники нового генпідрядника. Адже серйозна будівельна фірма (а на наше переконання саме така організація може братися за такі складні об’єкти)  повинна мати принаймні сторінку в Інтернеті та не соромитися споруджених нею раніше об’єктів.  Отже є велика підозра, що під виглядом нового генпідрядника на зустріч з’явилися чергові промоутери ТОВ Верлен та пана Годвана. Тому прохання до всіх, хто відвідає цю сторінку, якщо Ви впізнали на фото когось з цих осіб, повідомте будь-ласка про це актив мешканців електронною поштою.

 

 

Цікавим також є електронний лист, що прийшов ввечері того ж дня до нас від адвоката Циганкова, який вже прославився захистом інтересів забудовників та намаганням залякати мешканців кримінальними справами. Також ця людина представляла інтереси ВАТ Дніпрогаз по справі вибуху газу у житловому будинку у Дніпропетровську. Приводимо тут цей лист повністю:

Добрый день, Галина Ивановна.

Частично ознакомился с материалами Вашего сайта. Для меня было достаточно удивительно, что на сайте размещено решение Киевсовета, которое отсутствует в перечне официальных документов данного учреждения. Речь идет о якобы Решении Киевсовета №111/111 от 28.08.2008г., которое якобы подписано Председателем Киевсовета) и которое якобы принято на основании Постановления Высшего Хозяйственного Суда Украины от 06.03.2008г. в деле №3/218.

Учитывая Вашу осведомленность в отношении данных документов, буду благодарен Вам, если Вы сможете предоставить мне возможность ознакомиться с этими документами или же возможность получить их копии, поскольку их существование вызывает определенное сомнение. С уважением, А.Цыганков

Спеціально для пана Циганкова даємо посилання на сайт Київської міської ради: http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/23533AC88886693FC22574F3006DE153?OpenDocument та бажаємо йому принаймні навчитися знаходити загальнодоступні документи до того як братися представляти інтереси різного роду сумнівних клієнтів.

 

Загальний висновок такий: PR-акція, яка почалася розсиланням мешканцям листів з погрозами, продовжується. А лист від пана Циганкова свідчить про те, що “Верлен” звернувся за послугами до людини, яка вже захищала інтереси великої корпорації у Дніпропетровську, діяльність якої призвела до руйнування житлового будинку та загибелі мешканців. Тож будемо робити відповідні висновки... 

 

.

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65