[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

13.11.2008

Обережно – провокація

 

Саме з такою назвою мешканці провулку К. Гордієнка отримали листи від незрозумілої організації “Громадський спротив України”, яка начебто знаходиться за адресою вул. Дехтярівська, 9, кв. 29. Ці листи не мають підпису, тобто можуть вважатися анонімними. Мета їх зрозуміла – залякати мешканців і безперешкодно розпочати давно заплановане будівництво, тобто руйнацію домів № 4, 8, 3, 5 по пров. Костя Гордієнка. Прохання до всіх мешканців – не опускатися до рівня забудовникапана Годвана і не піддаватися на його провокації.

 

 

Незрозуміло одне – невже пан Годван та його наймачі вважають, що мешканці провулку після трьох з половиною років боротьби не зможуть відрізнити відверту брехню від правди? Проаналізуємо листи від забудовника. Перший лист датований за поштовим штампом 15 жовтнем 2008 р. Він був адресований Мешканцям квартири А. Обернена адреса: пров. Костя Гордієнка, 3, кв. 4. Начебто від сусідів. Лист закликає мешканців вимагати від ТОВ Верлен при будівництві житлового будинку проведення протизсувних заходів, доки ще не пізно. Все це ілюструється роздруківкою веб-сторінки із репортажем про зсув ґрунту внаслідок прориву теплотраси під будинком № 3. Про те що будівництво може спричинити ще більші зсуви автори листа мовчать. Воно й зрозуміло, їм потрібно, щоб хтось із мешканців таки написав подібного листа і тоді “забудовник” під виглядом проведення протизсувних заходів почне будівництво та руйнування навколишніх будинків. Те що такий сценарій є цілком реальним підтверджується листом МНС України від 05.09.2008 № 04-122-1/27 за підписом заступника міністра п. В. Третьякова, в якому визнається “можливість руйнування існуючих житлових будинків і, в першу чергу, будинку по провулку К. Гордієнка, 8 через комплекс будівельних ризиків, пов’язаних, насамперед з тим, що існуючі будинки на стрічкових фундаментах конструктивно чутливі до впливів від нового будівництва.”

 Другий лист датований 11 листопадом 2008 р. Він також адресований незрозумілим Мешканцям квартири А, але підписаний вже організацією “Громадський спротив України”, яка начебто знаходиться за адресою вул. Дехтярівська, 9, кв. 29. Тут вже є відверті погрози “забудовника” на адресу мешканців і ще більша брехня. Цей лист виглядає як підготовка до силових акцій, подібних тим, що були у провулку взимку 2007/2008 років. По-перше, мешканцям нав’язується думка, що “будівництво законне”. Нагадаємо, наступний факт: Рішення Київради про відведення земельної ділянки є сфальсифікованим. Це визнано Господарським судом м. Києва та Шевченківським районним у м. Києві судом. Зрештою, це рішення було відмінено самою Київрадою. Таким чином, можливе будівництво є повністю протизаконним! По-друге, мешканців вкотре намагаються залякати відкриттям проти них кримінальних справ. Таку справу вже намагалося відкрити Печерське РУ (див. відповідний лист), а забудовник позивався на мешканців до суду. Результат – справу закрито за відсутністю складу злочину, а до суду забудовник взагалі не з’явився.

Таким чином, мешканці квартири Анавряд чи піддадуться на таку відверту та безглузду провокацію. Але така активність забудовника однозначно свідчить про його підготовку нових силових акцій. Тож будемо готові до цього!

 

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65