[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

08.12.2007

Спроб силового захоплення земельної ділянки по провулку К. Гордієнка не було (див. http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/12/7/39638.htm), проте пенсіонери провулку отримали запрошення отримати продуктові пайки від блоку Черновецького. Є підозра, що ці підписи можуть бути використані для фальсифікації згоди мешканців на будівництво. Будуть прийняті відповідні запобіжні заходи, тобто зібрані розписки з отримувачів пайків про те, що вони розписувались саме за отримання пайків, а не за згоду на будівництво. Будуть направлені відповідні звернення до органів влади. Мешканцям провулку достеменно відомо, що організацією роздачі пайків та фальшивих громадських слухань в Печерському районі займаються одні й ті ж особи http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/11/23/39135.htm (наприклад, та сама Надія Петрівна, про яку йде мова у статті з сайту "Кияни").

У понеділок, 10 грудня чи в найближчі наступні дні мешканці провулку очікують наступних спроб силового захоплення земельної ділянки.

 

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65