[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

7.12.2007

На майданчик, де планується скандальна забудова (пров. Гордієнка 6) приблизно о 9 ранку в черговий раз (уп'яте) намагалися заїхати забудовники. Був застосований новий прийом - з ними, крім традиційних "осіб специфічної зовнішності" була бригада в формі рятувальників МНС нібито для укріплення фундаментів будинків.

Мешканці не зрозуміли, навіщо бригаді МНС потрібен супровід осіб специфічної зовнішності, і намагалися не пустити їх на майданчик. Одну з жінок молодики побили, на цей раз міліція була змушена забрати одного з них у райвідділ для з'ясування.

Після довгих намагань додзвонитись до управління надзвичайних ситуацій КМДА врешті змогли з'ясуватись, що ніяких МНСників КМДА не надсилала - тобто це була чергова спроба забудовників незаконно розпочати будівництво.

Після чотирьох попередніх визнань, що за наявності протесту прокуратури рішення КМДА про виділення ділянки, а, відповідно, і всі дозволи, є недійсними, забудовники наполягають, що у них є дозволи і вони будуть будувати. Крім позову в суд від прокуратури щодо скасування рішення Київради про виділення земельної ділянки, мешканці мають також лист від КМДА про те, що дозволи на будівництво не надавались.

Приблизно о 14.00 приїхали декілька депутатів Печерської районної ради, Київської міської ради. Депутати намагались умовити забудовників, що з мешканцями треба домовлятись, і треба розуміти, що влада не допустить соціального конфлікту, але забудовники (ПП "Верлен") заявили, що ні з ким домовлятись вони не будуть і будуть будувати не зважаючи ні на що.

О 17.10 залишились пара десятків мешканців, які вже падали з ніг, кілька десятків типу охоронців специфічної зовнішності і забудовники. Техніка і "МНСники" поїхали.

Міліція також поїхала, залишився лише дільничний. Один "охоронець" потрапив до Печерського РВВС за побиття жінки.

Приїздили депутати, позакликали забудовників домовлятися з мешканцями. Забудовники почали говорити, що вони нам дадуть квартири на лівому березі (зазначимо, що це розмови на вулиці, обіцянка ПП з мізерним статутним фондом). Нормальна поведінка таких забудовників - навезти натовп незрозумілих молодиків і говорити, що ми хочемо домовитись.

Є протест прокуратури щодо рішення КМДA про виділення земельної ділянки - тобто вся діяльність має бути зупинена.

Це вже п'ятий раз з 6 листопада 2007 року, коли забудовники намагаються розпочати незаконну забудову. Мешканці бояться руйнування своїх будинків і не пускають забудовників.

Попередні рази міліція все ж таки розуміла наявність протесту прокуратури, і забудовники від'їжджали. Цей раз міліція на протязі дня навіть виклики вже не приймала - стоїть лише дільничний "для попередження бійок".

Див. також

http://maidanua.org/static/news/2007/1197042758.html

http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/12/7/39638.htm

****************

Рябчук Олександр Григорович, http://www.kmv.gov.ua/person.asp?Id=4765

Заступник НГУ - начальник управління захисту населення і територій КМДА телефоном повідомив, що відповідне управління КМДА нікого для укріплення фундаментів не надсилало.

На місці були присутні рятувальники з Комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” КМДА

http://www.kmv.gov.ua/divisions.asp?Id=1997,

в тому числі Ткачук Роман Станіславович.

Потребу у присутності рятувальної служби та у її супроводі "особами специфічної зовнішності" він пояснити не зміг.

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65