[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

18.12.2007

Провулок Костя Гордієнка в черговий раз атакували забудовники. Вранці були заблоковані під'їзди, провулок був оточений "особами специфічної зовнішності", які чомусь разом з міліцією не випускали мешканців з під'їздів та не дозволяли проходити через провулок. Разом з забудовниками приїхала машина рятувальної служби КМДА, яка нарешті відповіла на питання, що вони тут роблять. Виявилось, що вони приїхали для того, щоб "проводити рятувальні роботи, якщо щось трапиться". Тобто якщо почнуть руйнуватись будинки?

 

Забудовники завезли деяку кількість техніки, але частину обладнання вивантажити без крану не змогли. А кран мешканці до будови не пустили, заблокувавши провулок і простоявши до пізнього вечора. Добре, що ввечері після роботи прийшли більше людей.

 

Міліція вже цілковито стала на сторону забудовників. Жінку з іншої вулиці, яка мала намір пройти через провулок, працівники міліції не пускали і звинувачували  у перешкоджанні забудові. Заяви про побиття приймати не хочуть (потім приїде інший наряд і прийме … і так далі), заклики представника забудовників до водіїв "дави їх (протестуючих мешканців), дави!" у присутності працівників міліції теж чути не хочуть. Той же представник забудовників особисто побив жінку-ветерана війни та закликав "сторожів" хапати мешканців та відтягувати від машин. Працівники Міністерства внутрішніх справ, будівлі якого забудова на провулку Гордієнка також загрожує, продовжують дивитись на бійки з вікна.

 

Мешканці цього провулку борються не за сквер чи майданчик - хоча в результаті забудови й дерева будуть знищені, і екологічні умови стануть неприйнятними, і дитячого майданчика в провулку немає. Вони борються проти руйнування свого житла та викидання з квартир. Забудовники прямо заявляють мешканцям про свої наміри - що після початку робіт через два тижні всі прилеглі будинки будуть аварійними. На сусідньому провулку Мар'яненка внаслідок іншої забудови будинок №7 вже тріснув - його не врятували ніякі висновки експертиз та дозволи КМДА на будівництво. Законодавство захисту для жертв забудовників не передбачає, крім "права" судитись з забудовником - у цьому випадку маленької фірмочки з невеликим статутним фондом, яка, очевидно, швиденько збанкрутує.

 

Але чомусь владу такі заяви забудовників не турбують. Можливо, представникам влади вони розповідають зовсім інше, а на думку мешканців ні Київрада, ні КМДА, ні Печерська РДА просто не зважають. Ми бачимо, що є проблема з забезпеченням квартирами мешканців 16 квартир з Жилянської, 120 б - вони до цих пір живуть в готелі. А будинки на провулку Гордієнка, яким найбільше загрожує забудова - це приблизно 200 квартир, 500 людей. Кожен бажаючий може підрахувати вартість забезпечення цих людей квартирами у випадку руйнування будинків - таких коштів ні в міському, ні в районному бюджеті не передбачено. Та й навіть у найбільш оптимістичному варіанті для постраждалих мешканців житлом їх забезпечуватимуть за рахунок черговиків, які десятиріччями чекають на квартири, за рахунок всіх киян.

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65