[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які відстоюють власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька 04.04.2008 в ефірі ТРК “Київ” розповідає про незаконні будівництва у Києві, а також про політиків і посадовців, які їх “кришують”

 

 

Із статті Олексія Горячева у газеті Вечірній Київ № 61 (18196) за 10.04.2008:

Директор ТОВ «Верлен» Микола Годван заслуговує на те, аби придивитися до нього пильніше. 2004 року пан Годван проходив як звинувачений за кримінальною справою, порушеною прокуратурою Київської області. Йшлося про незаконне заволодіння землями та технікою колгоспу у селищі Митниця з боку ПП «Гленвер», директором якого був пан Годван. Миколу Годвана звинувачували у тому, що у змові з головою колгоспу, якимось паном Зозулею, він інсценував фіктивне банкрутство КСП «Митницьке», у результаті чого майно та землі колгоспу було придбано ним за безцінь. Також у матеріалах справи йшлося про підробку документів. Утім 21 листопада 2006 року справу було закрито за недоведеністю. Цікаво, що на той момент пан Годван офіційно (принаймні він демонстрував відповідне посвідчення працівникам колгоспу) був помічником народного депутата Василя Онопенка - нині голови Верховного суду, який має завдячувати своїй посаді безпосередньо прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

Цікаво, що причетність до скандального будівництва колишнього есдека пана Онопенка не обмежується лише цим. Аби зрозуміти, про що йдеться, треба взяти до уваги такі факти: засновниками ТОВ «Верлен» є Тетяна Осташевська та Галина Ізвєкова. Остання також володіє 50% ТОВ «Егрегор», інша ж половина належить дружині Василя Онопенка - Ларисі. Щодалі, то більше - у вересні 2004 року пані Ізвєкова і пані Онопенко заснували ще одну фірму: ТОВ «Егрегор ЛГ 7», у подальшому частка Лариси Онопенко перейшла до Олени Годван - дружини Миколи Годвана.

Повний текст статті...

Онопенко пише, що він нічого не знає:

 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань правової політики

01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 5, тел.: 255-20-97

 

№ 06-1/21-344                                                      “21” листопада 2006 р.

                                                                              гр. Гайдаровій Г.І.

Шановна Галино Іванівно!

Розглянув Вашого листа та повідомляю наступне.

Жодної інформації про конфлікти з приводу будівництва Інститутом педагогіки Академії педагогічних наук України багатоповерхового будинку та відносно майна КСП "Митницьке" я не маю, та ніяких доручень по вказаних питаннях не давав.

з повагою,

 

Голова Комітету                            Онопенко В.В.

 

Сканована версія цього документу

 

 

Запрошуємо всіх залишити свій коментар на форумі професора Афоніна

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким “педагогам”? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

 

[Головна]  [Історія проблеми]  [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65