[Головна] [Історія проблеми] [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

 

 

Громадський комітет захисту Клова

 

Сайт мешканців київського провулку Костя Гордієнка, які захищають власні права на життя, житло та власність

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

 

 

Історія проблеми

 

 

Офіційні документи

 

 

Фотоматеріали

 

 

Відкритий лист Президенту України

 

 

Обговорення теми на форумі професора Афоніна

 

 

Контакти

 

 

 

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 28 серпня 2008 року N 111/111

Про відміну рішення Київської міської ради від 06.10.2005 N 68/3532 "Про передачу Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом у пров. Костя Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва"

Зважаючи на чисельні скарги громадян та беручи до уваги витяг з протоколу спільного засідання постійної комісії Київради з питань земельних відносин та постійної комісії Київради з питань містобудування та архітектури від 14.08.2007 N 29/281-843к, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", статтями 9, 144 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Відмінити рішення Київської міської ради від 06.10.2005 N 68/3532 "Про передачу Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом у пров. Костя Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва".

2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Відповідно до постанови Вищого господарського суду України від 06.03.2008 по справі N 3/218 зняти з реєстрації договір оренди земельної ділянки від 11.10.2006 N 82-6-00383.

2.2. Проінформувати Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України про прийняття цього рішення.

3. Доручити відповідним службам виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) привести земельну ділянку у пров. Костя Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва в належний, стан, придатний для подальшого використання, за необхідності здійснити заходи з метою запобігання погіршенню технічного стану сусідніх будинків.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 

 

Непривабливе обличчя еліти української педагогіки

 

Кому Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України (директор – академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор В.М. Мадзігон, Президент Академії – колишній Міністр освіти і науки України, академік АПН та НАН України, доктор філософських наук, професор В.Г. Кремень) довіряє виконання відповідальних робіт?

 

Чи варто нам довіряти виховання власних дітей таким педагогам? Яке майбутнє у Держави, якщо майбутнє покоління її громадян виховується людьми, для яких фальсифікація рішень органів державної влади є нормою?

 

 

Залишити свій коментар по темі на форумі професора Афоніна

 

[Головна] [Історія проблеми] [Офіційні документи] [Фотоматеріали] [Відкритий лист Президенту України] [Контакти]

 

Контакти: Гайдарова Галина Іванівна, e-mail: provulok.gordiyenka@gmail.com, тел. 8-067-506-20-65